otrdiena, 2015. gada 6. janvāris

ZALTIS iesaka - Līvu diena Ritumā

2015. gada 11. janvārī no plkst. 12.00- 16.00 Kultūras un tautas mākslas centrā „Ritums”, Jaunielā 29a, norisināsies jau trešais līvu tradīcijām bagātais pasākums.
Rīgas centrā, pašā Vecrīgā, kā brīnišķīgs zieds ir uzplaucis šis pasākumu cikls un reizi mēnesī aicināti sanākt ļaudis ar ģimenēm, lai stiprinātu savas līviskās saknes, izpratni par lietu kārtību, izzinātu senču tradīcijas, izgaršotu, meistarotu, dziedātu un dancotu. Ik reizi ir vairākas meistardarbnīcas un bērnu skola, kurā mākslo, dzied un iemācās kādu līvu vārdu. Tā ir iespēja būt kopā un stiprināt savu identitāti.
11. janvāra Līvu dienas tēma ir Mīlestība. Spēks, kas ir tik stiprs un svarīgs. Pasākuma vadītāja un idejas autore Julgī Stalte kopā ar apmeklētājiem meklēs dažādas tās izpausmes formas, tās īpašās šķautnes līvu kultūrā, dziesmās un dejās. Būs iespēja mācīties celot, lai turpinātu gatavot goda tērpu, varēs iegādāties vai izveidot kādu līvu amuletu šī gada veiksmei, pagatavot gardmedu un cienāties ar mīlas raušiem.
Dalības maksa:
Pieaugušajiem EUR 3
Ģimenei EUR 5
Papildus iespējams iegādāties izstrādājumus pie meistariem vai tos darināt par attiecīgu samaksu.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru