ceturtdiena, 2015. gada 27. augusts

Cīņai sveiks!


Uģis Treide, Vīru kopas VILKI dalībnieks

Mēs ar vīru kopu "Vilki” strādājam pie jauna, citāda latviešu karavīru dziesmu albumu "Cīņai sveiks” un šobrīd esam uzsākuši sabiedrības finansējuma vākšanu, lai var ētu to izdot vēl pirms valsts svētkiem. 

Albumā tiks iekļautas 12 populārākās no “Vilku” izpildītajām latviešu karavīru dziesmām - sākot ar seno karavīru folkloru, strēlnieku, brīvības cīnītāju, leģionāru, nacionālo partizānu dziesmām un vienu dziesmu, kura atspoguļo mūsdienu karavīra dienestu misiju rajonos.

Redzot, ka jauniešiem interesē senās karavīru dziesmas, mēs nolēmām tām piešķirt jaunu spēku - vēl nedzirdētu skanējumu dziesmām dod mūziķi un grupas, ko esam piesaistījuši: “Skyforger”, “Iļģi”, “Zig zag”, Auļi, Artūrs Uškāns, Jānis Bukums, Aigars Grāvers un citi.


Tā kā albuma izdošana nav lēts prieks, mēs nolēmām aicināt talkā savējos – draugus, fanus, domubiedrus - ikviens var ieguldīt albuma tapšanā kolektīvās finansēšanas portālā “ProjektuBanka.lv” un apmaiņā pret ieguldījumu rudenī var saņemt arī pašu albumu.

Šis albums stiprinās jauno karavīru, zemessargu, jaunsargu un ikviena latvieša garu un pārliecību par savu varēšanu. Turklāt tas ir arī vērtīgs ieskats latviešu karavīru atstātajā vēstures mantojumā.
Meklē pogu “ieguldīt” te "Vilki" dziesmu albums "CĪŅAI SVEIKS!" , lai divu mēnešu laikā mēs varētu savākt studijas apmaksai nepieciešamos 3000 eiro un līdz valsts svētkiem albums jau būtu gatavs.

Ticu, ka kopā mums izdosies!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru